socialines

Facebook leis rūšiuoti komentarus

Facebook praėjusį birželio mėnesį dirbo itin sparčiai – jiems ne tik reikėjo pasiruošti nuotraukų dalijimosi programėlės Instagram „evoliucijai“ į trumpus vaizdo filmukus, tačiau taip pat buvo pertvarkyta Facebook puslapių administravimo panelė bei išspręsti kilusias problemas su kai kurių vartotojų kontaktine informacija. Visi šie atnaujinimai pareikalavo gana daug laiko ir yra svarbūs, bet viena iš geriausių naujienų, kurios sulaukė kiekvienas Facebook vartotojas – tai komentarų rūšiavimas.

Daugelis įžymybių ar prekinių ženklų, kuriuos sekame socialiniame tinkle turi milijonus sekėjų, kurie palieka tūkstančius komentarų, o juos peržvelgti yra tiesiog pragaištinga – todėl Facebook nusprendė suteikti galimybę pasirinkti geriausiai vertinamus komentarus. Geriausiai vertinami, tai daugiausiai „Like“ surinkę komentarai, o toks pasirinkimo būdas leidžia pasitikrinti, ar nenutiks taip, kad jūsų parašytas komentaras jau pasikartoja. Tokiu būdu paprasčiau ir puslapio administratoriams, kurie greitai gali pamatyti, kokią nuomonę ar pareiškimą labiausiai palaiko bendruomenė.

Kol kas šią naujovę Facebook leidžia išmėginti tik puslapių administratoriams bei atsitiktiniams vartotojams, kaip buvo bandomi kiti pokyčiai – timeline, hashtag’ai ir t.t. Praktiškai visi mūsų koletyvo darbuotojai gali filtruoti komentarus pagal jų įvertinimą ir chronologiją, tad norime paklausti ir jūsų, ar jau galite pasinaudoti šiuo Facebook atnaujinimu? Jei taip, tai ar pajutote skirtumą, ar tokia naujovė tikrai naudinga?