adsense

Google Adsense atšventė dešimtą gimtadienį

Google Adsense vakar atšventė dešimties metų gimtadienį. Google Adsense atspindi didįjį Google šuolį į priekį ir internetinę revoliuciją, įvykusią per pastarąjį dešimtmetį, kuri įtakojo didelį vaizdinės reklamos internete išpopuliarėjimą. Google dešimties metų jubiliejų mini kartu su visais interneto reklamuotojais. Dalindamasi savo revoliucijos sėkme, Google skatina reklamuotojus, kurie nuėjo tokį ilgą kelią su Google, švęsti gimtadienį kartu, nes juk Google Adsense davė pradžią skelbėjams ir internetinei reklamai.

Google buvo reklamos paieškos sistemoje pradininkė. Reklama paieškose sistemose paskatino naujų internetinių svetainių atsiradimą, kurioms buvo daug lengviau tvarkyti išlaidas, susijusias su reklaminių skelbimų kūrimu.

Google Adsense – populiariausia pay-per-click programa. Ši programa buvo išleista 2003 metais kovo 4 d., bet oficiali gimimo diena švenčiama birželio 18 d., kai programai buvo suteiktas vardas Google Adsense vardas.

Elektroninis laiškas iš paieškos gigantės Google, skatinantis švęsti Adsense augimą buvo išsiųstas visiems reklamuotojams, besinaudojantiems Google Adsense.

Google Adsense tapo revoliucija internete tiek reklamuotojams, tiek paprastiems interneto vartotojams. Ši programa leido reklamuotojams kurti tik kokybišką turinį ir tapti tikrais reklamos specialistais, o vartotojams suteikė geresnę paieškos sistemą, kadangi jie paieškoje galėjo rasti tuos skelbimus, kurie susiję su puslapio turiniu. Neseniai atlikti „Panda“ atnaujinimai rodo, kad Google dirba tam, kad dar labiau pagerintų paieškos procesą. Ir mes džiaugiamės, kad jau dešimtį metų Google Adsense vykdo internetinės rinkodaros revoliuciją!