google naujienos

Google paieškos 2012 metais

Sveiki, artėjant naujiesiems, 2013 metams, nepasitvirtinusioms pranašystėms, apie pasaulio pabaigą ir praėjus Šv. Kalėdoms, Google pateikė sąrašą, kuriame pateikiama statistika, ką žmonės vedę į Google paiešką dažniausiai praėjusiais metais. Ar gi ne įdomu pamatyti tokią statistiką? Gal jūs irgi prisidėjote prie tam tikrų frazių ar raktažodžių, vesdami į Google paieškos laukelį?

 

 

Visų pirma, kad ir kokia bebūtų garsi ir mylima daininkė Whitney Houston, ko gero sunku patikėti, kad jos mirtis taip sukrėtė pasaulį, nes būtent jos vardą ir pavardę žmonės visame pasaulyje vedė į Google paiešką dažniausiai. Ko gero, jie ieškojo nuotraukų, video ir nuotraukų medžiagos, kurioje mintimis galėtų atsisveikinti su savo mylima atlikėja.

Antroje vietoje įsitaisė pasaulio „užkariautojas“ PSY, kurio dainą (o gal tai jau yra socialinis reiškinys?) gangnam style pasaulio gyventojai vedė į Google taip dažnai, kad šis įsitaisė antroje vietoje. Trečioji atiteko uraganui Sandy, kurio padarinius ir informaciją apie jos galingumą ir pavojų pamatyti panoro tiek daug žmonių, kad per keletą mėnesių jis patapo trečiuoju labiausiai ieškomu raktažodžiu visame pasaulyje.

Ketvirtasis labiausiai ieškomas raktažodis susijęs su technologijomis, tiksliau kalbant populiariomis ir viso pasaulio tiesiog dievinamu Apple produktu – ipad 3, kurio nuotraukas, specifikacijas ir kainas bei pristatymą norėjo pamatyti neįtikėtinai daug žmonių, kurie ir padovanojo šiam produktui tokį aukštą paieškos reitingą. Penketuką užbaigia dar vienas kompiuterinės technikos ir proframinės įrangos perkliukas – kompiuterinis žaidimas Diablo 3, dėl kurio kai kurie metė darbus, žmonas, paliko namus ir vaikus, pamiršo valgyti ir gerti, pamiršo save, nes šio žaidimo fanai laukė daugiau kaip dešimt metų. Jis grįžo, jis grįžo su trenksmu, ir Google paieškos statistikoje parodė, kiek daug žmonių turi savo antruosius gyvenimus internete bei žaidimuose!

Taigi, belieka laukti ateinančių metų ir ateinančių metų rezultatų, pažiūrėsime, ar jie pasikeis, ar tendencijos išliks tokios pat, kada pasaulis ieško garsių asmenybių, dainų ar technologinių stebuklų. Ko gero, galime spėti, kad šios tendenicijos išliks, tačiau niekas negali pasakyti, ko tiksliai žmonės ieškos, belieka tik laukti!