google naujienos

Google pristato naują įrankį – Tag Manager

Paskutiniuoju metu galime pastebėti vis daugiau ir vis modernesnių skaitmeninio marketingo pasikeitimų bei atnaujinimų, kuriais nesidomėti ir neišmėginti tiesiog negalima. Kasdien atsiranda vis daugiau įrankių, padedančių pritraukti didesnę auditoriją į savo internetinius tinklalapius, gauti didesnį “feedback’ą” ir padidinti potencialių vartotojų skaičių, susidomėjusį jūsų teikiamomis paslaugomis ar parduodamomis prekėmis. Žinoma, visos šios naujosios marketingo technologijos, kaip kad internetinė analizė, konversijų sekimas bei remarketingas yra neatsiejama nuo jūsų pasirinktų “tag’ų” esančių jūsų internetiniame tinklalapyje.

“Tag’ai” arba, kitaip tariant, žymos, yra nedidelės dalelės jūsų internetinės svetainės kode, kurios gali padėti padidinti lankytojų srautą, tačiau tuo pačiu tai yra dar vienas iššūkis jums. Per didelis žymų skaičius gali paversti jūsų internetinį tinklalapį lėtu ir klampiu, o neteisingai sudėliojus jas, galite “prisikviesti” visai ne tą tikslinę auditoriją, kurios norėtumėte.

Tam, kad išvengtumėme šių problemų, Google pristatė Google Tag Manager’į, kuris turėtų padėti pamiršti sunkumus, iškylančius naudojant žymas.

Google Tag Manager yra nemokamas internetinio marketingo įrankis, kuris automatiškai “perskaito” žymas, esančias jūsų tinklalapyje ir padeda jas tvarkyti pačiu paprasčiausiu būdu – čia jūs galite pridėti ir atnaujinti savo internetinės svetainės žymas vos keliais pelės paspaudimais, kada tik norite, be jokių trikdžių! Tai suteikia ne tik lankstumo, tačiau ir sutaupo daugybę laiko, kurį galite skirti kitiems darbams.

Kaip viskas veikia?

Visų pirma, Google Tag Manager yra sukurtas suvaldyti žymų poreikius ir sistemą, o taip pat veikia tiek su Google, tiek ir kitų svetainių žymomis. Štai keletas puikių opcijų, kurias gaunate kartu su Google Tag Manager programa:

  • Jūsų tag‘ai nebetrukdys vieni kitiems, t.y. nebesidubliuos.
  • Labai paprastai pasirenkami žymų paruoštukai padės išsirinkti tinkamiausius jums ir, žinoma, galėsite kurti ir savo unikalias žymas.
  • Tam, kad išvengtumėte klaidų – išankstinės peržiūros galimybė, „debug“ konsolė ir keleto profilių valdymo vienu metu opcija, tikrai skamba maloniai ir naudingai.
  • Ir tai tik pradžia, laukiame kitų atnaujinimų, kurių tikrai bus!

Ko gero nuostabiausias šio naujojo internetinio marketingo įrankio požymis – sutaupytas laikas, juk tai, ką nuveikti anksčiau reikėdavo keleto savaičių, dabar galima nuveikti greičiau nei per pusdienį, o ką kalbėti apie galimybę pasirinkti žymas, kurias naudoti, kurių ne, bei kurti savo žymas patiems.

 Susikurti Google Tag Manager profilį ir jį naudoti yra paprasčiau nei paprasta – tiesiog įklijuokite gautą kodą į savo tinklalapį ir pradėkite moderuoti žymas!

Pradėkite jau šiandien! http://www.google.com/tagmanager.