socialinės medijos

Kaip būti matomiems socialiniuose tinkluose?

Daugybė socialinio marketingo specialistų susiduria su viena problema – net ir parašę tikrai vertingą ir naudingą tekstą, sukaupę informaciją ir ją pateikę skaitytojams, dažnai lieka neišgirsti – nesugeba būti pastebėti ir sulaukti „dalinimosi“ sprogimo socialiniuose tinkluose. Ką daryti, kad būtumėte labiau matomi ir išgirsti? Kaip sutraukti daugiau peržiūrų ir gauti daugiau „patinka“ paspaudimų?

Visų pirma, reikia pasirūpinti, kad jūsų turinys pasiektų jūsų socialinio tinklapio paskyros gerbėjus ir draugus laiku – jei pasirinksite dalintis savo informacija nakties ar ankstyvo rytmečio laiku – ko gero nesulauksite ne tik jokio dalinimosi, tačiau, nesulaukęs dėmesio jūsų pasidalintas įrašas ar nuoroda, gali likti net ir nepastebėtas. Tad rinkitės dalinimąsi nuorodomis ar kita informacija tam tikru laiku – yra įrodyta, kad socialiniais tinklais žmonės daugiausiai naudojasi keliomis bangomis. Pirmoji banga – prieš pietus, apie 11 -12 valandą, antroji – nuo 8 vakaro. Ko gero, jei jūsų nuoroda ar informacija tikrai įdomi, šiuo laiku ja pasidalinus, tuėtumėte sulaukti norimo efekto.

Antras aspektas, kurio taip pat nereiktų pamiršti – saikas. Neužverskite savo gerbėjų net ir įdomiu bei jiems naudingu turiniu, kurio jie paprasčiausiai nespės suvartoti, o ką jau kalbėti apie tai, jog jiems ir kiti soc tinklų paskyrų savininkai taip pat mėgina sukišti savo turinį, taigi nepersistenkite ir pasitenkinkite dviem – trim „post‘ais“ per dieną. Žinoma, jei norite dalintis nuotraukomis ar video medžiaga, tokio turinio galite pažerti ir šiek tiek daugiau, tačiau taip pat patariame nepersistengti.

Trečiasis dalykas – pažinkite savo vartotoją. Ko gi labiausiai nori ir apie ką maloniausia skaityti jūsų gerbėjams? Gal penktadieniasi jiems patinka lengvo turinio informacija, o gal ji tinkamesnė pirmadieniais, kada vartotojai socialiniuose tinkluose slepiasi nuo sunkaus darbo krūvio? Pažindami savo gerbėjus ir draugus soc erdvėje, greitai perprasite jų elgseną, dar greičiau ir paprasčiau galėsite dalintis turiniu ir kita informacija ir auginti savo bendruomenę, kuri jau reguliariu laiku lauks jūsų informacijos, kuria tikrai verta „pasidalinti“. Tikimės, kad šie paprasti patarimai padės jums sulaukti didesnio pasisekimo!