internetinis marketingas

Kaip sulaukti daugiau komentarų jūsų internetinėje svetainėje?

Rašote blogą, turite naujienų portalą ar kitokį internetinį tinklalapį, tačiau nesulaukiate atgalinio ryšio iš savo lankytojų, t.y. komentarų? Tada šis mūsų blogo įrašas skirtas, kaip tik jums, skaitykite ir išmėginkite mūsų siūlomus šios problemos sprendimo būdus!

 

Kodėl komentarai yra svarbu?

Visų pirma, kad ir išmintingai susidėliotumėte raktažodžius, pagal kuriuos jus aptiks Google paieškos variklis, nieko nėra naudingiau už komentaruose „užkoduotus“ raktažodžius, kuriuos palieka jūsų svetainės lankytojai. Juk būtent komentaruose dažnai žmonės ieško tam tikrų atsakymų, į tam tikrus klausimus, taigi Google jus gali rasti pagal turinį esantį jūsų internetinės svetainės komentaruose!

 

Kaip sulaukti daugiau komentarų?

Visų pirma, padarykite taip, kad būtų kuo lengviau pakomentuoti jūsų tinklalapyje esantį straipsnį ar kitą informaciją. Kas gali atstumti norą komentuoti? Sudėtingi CAPTCHA paveikslėliai, kuriuos sunku iššifruoti, tikrai nepatiks jūsų lankytojams, juk kur kas paprasčiau įdiegti Facebook arba Twitter profilių komentavimo galimybę.

Antras svarbus etapas – komentarų vieta. Pasirūpinkite, jog komentarų skiltis būtų aiškiai matoma ir kvieskite savo lankytojus prisijungti arba pradėti diskusiją.

Jei turite galimybę įdiegti vartotojo profilio kūrimą – pasinaudokite ja. Įvairūs dalykai, kaip kad profilio karma, komentarų vertinimas ir taip toliau tikrai pritrauks komentatorių ir komentarų skaičių.

Patys įsijunkite į diskusiją. Jei kažkas pakomentavo jūsų straipsnį, turi klausimų jums, nelaukite ir maloniai bei mandagiai atsakinėkite į klausimus ir diskutuokite su savo „svečiais“.

Galimybė gauti email žinutę, kai kas nors pakomentuoja po vartotojo paliktu komentaru, taip pat naudingas dalykas ir daugelis tikrai sugrįš pasižiūrėti, ką į komentarą atsakė kiti komentatoriai. Itin naudinga įdiegti „atsakymo į komentarą“ galimybę, taip komentarai gali tapti ištisais dialogais ir išsirutulioti į ilgą diskusiją, kuri, greičiausiai, bus naudinga jums.

Taigi, tikimės, jog šie patarimai padės jums pagerinti savo komentarų skilties būseną ir sulaukti ne tik daugiau komentatorių, tačiau ir labiau pažinti savo lankytojus!