turinys

Kas rašo geriausią turinį jūsų blog‘e?

Google Analytics sudėtingesni pasirinkimai gali pasirodyti ganėtinai klampūs internetinio marketingo specialistui, turinčiam nedaug techninių žinių, tačiau iš tikrųjų tai nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš pirmojo žvilgsnio, ypač, jei esate įgudęs WordPress vartotojas. Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip paprasta naudotis sudėtingesniais Analytics kintamaisiais ir sekti naudingą turinį kuriančius jūsų lankytojus.

 Kodėl verta juos sekti?

Yra labai daug priežasčių, kodėl verta, tokių kaip:

1. Darbo pripažinimas

Pastebėdami tuos, kurie puikiai atliko savo darbą ir pabrėždami jų įdėto darbo svarbą, padėsite augti entuziazmui.

 2. Įvertinkite „freelancerius“

Ar freelanceris, kuriam mokate atlyginimą yra to vertas? Ar jums dirbantys turinio kūrėjai sistemingai atlieka savo darbus ir ar jų darbo kokybė yra tikrai tenkinanti jūsų poreikius?

3. Atkreipkite dėmesį į puikiai pasirodančius jūsų blog‘o autorius

Jei jūsų svečiai palieka didelį informacijos bei turinio kiekį jūsų sveitainėje, tai gali būti rodiklis, jog jiems tai kelia didesnį ar mažesnį malonumą, tad nebijokite pasiūlyti ir paprašyti jiems rašyti pas jus regurialiai,  galite apsikeisti domenais ir vieni kitiems padėti dar labiau.

 4. Kaip sukonfigūruoti „priskirtus kintamuosius“?

Nekvaršinkite dėl to galvos, tai taip paprasta, kaip užžymėti keletą varnelių, o kodas taip pat nėra sudėtingas.

Google Analytics WordPress priedėlis

Šio priedėlio dėka jūs labai lengvai galėsite sekti savo autorius, o tai tikrai naudingas dalykėlis, tad siūlome jį išmėginti.

Plugins > Add New > search for “Google Analytics for WordPress” o tada instaliuokite priedėlį.

Norėdami jį aktyvuoti, jums tereikia nueiti į nustatymų puslapį, tada pasirinkti “Show Advanced Settings” o tada pamatysite “Custom Variable Settings.” Tada pasirinkite “Author Names” ir spauskite “Update”.

WordPress hard-kodas

Štai kodas, kurį jums reikia įklijuoti į nuėjus į Appearance > Editor ir pasrinkus footer.php failiuką esantį dešinėje. Jūsų matomas kodas turėtų atrodyti panašiai, kaip parodyta čia ir jums reikia įklijuoti žemiau nurodytą kodą tarp dviejų eilučių prasidedančių _gaq.push:

Spauskite “Update File” ir tai bus viskas.

Ataskaitos

Ko gero pirmoji atskaita, kurią jūs norite pamatyti yra puslapių peržiūros, kurias atliko autorius, kitaip tariant, kuris turinys yra pats populiariausias. Tai labai nesunku išsiaiškinti, pasirinkus Custom Reporting, kuriame pasirinkę puslapių peržiūras, kaip pagrindinį rodiklį, pamatysite, kuris puslapis pritraukia daugiausiai srauto. Pridėkite tokius pasirinkimus, kaip vidutinis laikas tinklalapyje ar bounce reitingą ir dar labiau pažinsite savo lankytoją.

Segmentavimas

Jei norite naršyti standartines ataskaitas, kurios rodo tik duomenis pagal konkretų autorių, jūs galite susikurti Custom Segment with Custom Variable (Value 01), kaip pagrindinį filtrą ir taip pamatysite rezultatus pagal raktažodžius, nuorodas ir turinį.

Taigi matote, kiek daug variantų, kaip panaudoti jūsų blog’e turinį kuriančių autorių duomenis. Linkime sėkmės randant naujus atsakymus į jums rūpimus klausimus!