google naujienos

Laikas atsisveikinti su Google Reader ir pasakyti “labas” kai kam kitam

Atėjo metas ir tai įvyko: šiandien Google uždaro duris Google Reader‘iui. Jeigu dar to nepadarėte, jau reikėtų pamažu pradėti ieškoti naujos naujienų skaitymo aplikacijos savo Android įrenginiams. Gerai, kad Google Play parduotuvė yra pilna aplikacijų, kurios tarnauja šiam tikslui. Jos visos dirba tuo pačiu principu, tik turi skirtingas sąsajas ir funkcijas.

 

Nemokama aplikacija Feedly

Feedly aplikacija pastaruoju metu susilaukia daug dėmesio dėl to, kad perima naujienų skaitymo programėlės populiarumą. Įmonė dar praeitą mėnesį pradėjo efektyviai kurti šią programą. Keletas iš šių aplikacijų, kurias čia išvardinome dabar jau yra perkeliamos į Feedly, po to, kai Google Reader nustojo veikti.

Feedly siūlo dinamišką Android aplikaciją, kuria labai lengva naudotis. Kairėje galėsite peržiūrėti sąrašą RSS naujienų srauto, kurį užsiprenumeravote, o dešinėje pateksite į meniu ekrane iš anksto nustatytas meniu kategorijas, pavyzdžiui, technologijos, žaidimai, mada, sportas, net Youtube. Šiose kategorijose matysite kanalų sąrašą, kurį galėsite pasirinkti sekti. Šiame meniu galite naudoti ir paiešką.Žinoma, Jūs galėsite importuoti savo Google Reader sąrašą ir pasirinkę „Šiandien“, kad perskaitytumėte įvykius, kuriuos praleidote, kol buvote darbe. Feedly apibūdinamas, kaip „tobulas penkių minučių užkandis: Jūsų privalomų perskaityti naujienų ir populiariausių straipsnių miksas vienoje aplikacijoje.“

 

Nemokama aplikacija gReader

gReader labai primena Google Reader, bet taip yra dėl to, kad ši aplikacija naudotja tą pačią bendrą ikonografiją. Vienintelis trūkumas yra tas, kad šioje aplikacijoje turėsite naudoti specialų mygtuką, jei norėsite peržiūrėti srauto naujienas. Taip pat galėsite rūšiuoti perskaitytas ir neperskaitytas naujienas. gReader leidžia prenumeruoti naujienas ir palengvina priėjimą prie atskirų kategorijų naujienų.

 

Nemokama aplikacija RSS Demon

RSS Demon yra paprasčiausia aplikacija iš visų. Aplikacija palaiko RSS, ATOM ir laidų prenumeratos naujienų srautą, leidžia parsisiųsti laidų prenumeratas tam, kad galėtumėte jas peržiūrėti net nebūdami prisijungę. Jei esate tas žmogus, kuris visada viską nori žinoti pirmas, galite įjungti pranešimus, kurie informuos Jus apie šviežiausiais naujienas. Savo naujienų srautui taip pat galite uždėti slapatažodį.