mobilūs prietaisai

Mes kalbam: Google nori to paties, ko ir interneto svetainių lankytojai?

Esame laimingi ir pamaloninti, kai mūsų, kaip SEO ir internetinės rinkodaros specialistų nuomonės yra patalpinamos internetuose.

brad dance
Šaltinis: giphy.com

Praėjusi savaitė buvo itin sėkminga, nes galime pasidžiaugti (gal net ir šiek tiek pasigirti), jog net du rimti internetiniai portalai susidomėjo mūsų pasiūlyta tema – „ko nori Google?“.

galvojam
Šaltinis: disneycreate.wikia.com

www.technologijos.lt ir www.elektronika.lt pasitalpino mūsų straipsnius ir tikimės, kad tokiu būdu pasiekėme dar didesnę auditoriją, kuri galės pasinaudoti mūsų patarimais, į ką vertėtų atsižvelgti, kai yra vykdomas SEO optimizavimas . O štai, apie ką mes rašėme:

Ar žinojote, kad interneto vartotojai, Google paieškos sistemoje ieškantys įvairiausių prekių ar paslaugų yra gyvybiškai svarbūs ne tik Jums, tačiau ir pačiam Google? Būtent jų dėka Google gali pozicionuoti internetinius tinklalapius, taip užkariaujant juose apsilankančiųjų (o gal tik užklystančių) vartotojų simpatijas.

Ką galime padaryti, kad patiktumėme Google? Ko reikia veiksmingam ir profesionaliam Jūsų tinklapiui? Ar tikrai už viską reikia mokėti, o gal galime dalį darbų nusidirbti patys ir į ką vertingiausia investuoti?

Atsakymus į šiuos klausimus ir daugiau reikalingos informacijos, apie tai, kodėl svarbus tinkamas SEO optimizavimas galite rasti straipsniuose, kuriuose kalba seohelis.lt:

www.technologijos.lt patalpintas straipsnis

straipsnis www.elektronika.lt portale