google naujienos

Nauji Google žaisliukai verslui

Kai kūrybiškumas bei išradingumas pradeda veikti kartu su technologijomis, prekiniai ženklai gali sukurti neįtikėtinus dalykus internetinėje erdvėje, žvelgiant ne tik į ryšius su klientu, tačiau ir tai, kas klientams gali padaryti neišdildomą įspūdį, kaip kad nuostabios reklamos ar skaitmeninis turinys. Kaip pasiekti tokių rezultatų? Štai keletas patarimų, kurie turėtų padėti sustiprinti jūsų prekinį ženklą!

 

Didelio masto reklaminis stendas

Tai nauja švieslentės technologija, kada vartotoją kviečia užvesti pelę ant reklamos ir tik po kelių sekundžių ši švieslentė išauga į didelę reklamą, taip atsitiktinio paspaudimo rizika sumažinama iki minimumo ir išvengiama papildomo mokesčio už bevertį paspaudimą galimybę. Taip patenkinti lieka tiek klientas, ar tinklalapio lankytojas, matydamas tik tas reklamas, kurių nori, o marketingo tiekėjas, gauna tik tuos klientus, kurie susidomi reklama!

 

Youtube reklama

Tai dar viena niša, kuri yra labai naudinga. Neseniai paskaičiuota, jog kiekvienas išleistas doleris atnešė bent dolerį ir 70 centų pelno, naudojant reklamą youtube.com klipuose, o tai yra daugiau nei du kart didesnė nauda, nei tradicinė TV reklama. Ką jau kalbėti apie beveik keturiasdešimt procentų padidėjusį internetinės svetainės lankytojų srautą!

 

Google BrandLab padaro prekinius ženklus pastebimus internete

Kad ir kaip betikėtumėme internetinio marketingo stebuklais, kartais tiesiog neįmanoma nuneigti, jog nieko nėra veiksmingesnio už bendravimą „veidas į veidą“. Tam buvo sukurta Google BrandLabs, internetinio marketingo specialistų laboratorijos, kuriose jūs galite gauti reikiamų patarimų iš šios srities profesionalų, o Google BrandLabs naudojasi tokie gigantai, kaip Coca-ColaNissanToyota ir kitos ne mažiau galingos firmos. Tikimės, kad jums šie patarimai padės ir jūs jais pasinaudosite, nes internetinio marketingo potencialas dar tikrai nėra išnaudotas taip, kaip galėtų būti, o tai tėra tik pirmieji žingsniai link sėkmės!