socialines

Nori parašyti Markui Zuckerbergui?

Viena didžiausių ir populiariausių pasaulinių bendrovių ir tuo pat metu socialinis tinklas „Facebook“ toliau ieško būdų, kaip uždirbti, kaip įmanoma daugiau pinigų, todėl praėjusių metų Gruodį sugalvojo savo vartotojams bandyti siūlyti naują mokamų žinučių nepažįstamiems žmonėms funkciją. Taigi dabar, jei norite tokios žinutės, kurią galėtumėte siųsti jūsų draugų sąraše nesantiems žmonėms, ko gero turėsite sumokėti 1 dolerį. Žinoma, kol kas tai dar nėra visiškai patvirtinta, tačiau Facebook turėtų šią naujovę greitu metu patvirtinti. Reikia paminėti tai, jog ne visiems asmenims, kurių neturite savo draugų sąraše, rašydami asmeninę žinutę, apsieisite su vieninteliu doleriu – tikrai ne, štai rašydami pačiam socialinio tinklo įkūrėjui Markui Zuckerbergui, paklosite šimteriopai didesnę sumą!

Naujas mokestis už žinutes bus imamas tam, kad jos būtų perkeliamos iš „Others“ laukelio ir atsidurtų pagrindiniame jūsų adersato žinučių laukelyje. Visi, kurie suskubo siųsti žinutes Facebook įkūrėjui, greitai pamatė, jog vieno dolerio tikrai nepakanka, o reikia sumokėti net visą šimtą! Žinoma, jei nesate „palaikinę“, kitaip tariant, jei nesate Zuckerbergo sekėjai, jo paskyroje. Kyla klausimas, kodėl gi taip brangiai įvertinama galimybė išsiųsti mokamą žinutę šiam asmeniui, tačiau, dar svarbesnis klausimas kyla, kas gi gali ir gali norėti mokėti tokius pinigus už paprasčiausią žinutę, į kurią nėra jokių garantijų kad bus atsakyta, ar bent jau tą išganingą užrašiuką „seen“.

Kita vertus, tokia mokama paslauga atsirado tikrai ne be reikalo. Štai atlikę tyrimus, facebook iš savo vartotojų išgirdo labai svarbius nusiskundimus, iš kurių vienas pagrindinių buvo „other“ žinučių aplinka, kurios dauguma žmonių tiesiog nepastebėdavo ir taip praleisdavo gana svarbias žinutes. Socialinis tinklas dabar tikisi, kad kiekvienas siunčiantis tikrai svarbią žinutę, sumokės bent jau vieną dolerį, tam, kad jo žinutė būtų tikrai pastebėta.

O pabaigai galima pasidžiaugti bent jau tiems, kurie turi nepageidaujamų gerbėjų ar persekiotojų, kurie kažin ar sutiks mokėti po dolerį, kiekvieną kartą siųsdami žinutes savo persekiojamam asmeniui. Taigi tai puiki naujiena neatsiginantiems gerbėjų!