socialines

Penki Facebook marketingo puslapiai, apie kuriuos nežinojote

Prieš keletą metų visi smarkiai abejojo, ar marketingo specialistai ir įmonės, turinčios marketingo skyrius, išdrįs skirti gana nemažas lėšas reklamai facebook erdvėje, tačiau šiandien puikiai matome, jog visi facebook skeptikai buvo neteisūs.

Pasak vienos didelės apklausos, net keturiasdešimt du procentai marketingo specialistų teigia, jog facebook yra tiesiog būtinas ir itin svarbus jų įmonių veiklai. Šis rodiklis pakilo net septyniasdešimt procentų nuo apklausos, atliktos prieš keletą metų.

Žinoma, tai pastebi ir pats facebook, todėl yra sukurti tam tikri puslapiai, skirti marketingo specialistams, naudojantiems facebook reklamą marketingo tikslams. Mes jums siūlome susipažinti net su penkiais puslapiais, apie kuriuos, ko gero negirdėjote, tačiau jie jums tikrai pravers.

 

Facebook marketingo puslapis

Norite tikėkite, norite ne, tačiau facebook administruoja puslapį, kuris turi daugiau nei du milijonus sekėjų, ir aktyviai padeda visiems marketingo specialistams naudoti facebook raklamas efektyviau. Čia nuolat galite gauti naujausią informaciją apie vykstančius ar būsimus webinarus, kuriuose jums bus atsakyta į jūsų rūpimus klausimus ir gausite kitos vertingos informacijos. Ir taip. Visiškai nemokamai.

 

Facebook reklamavimosi puslapis

Tiems, kas nori išmėginti facebook reklamas, šis puslapis padės išsiaiškinti, kaip, kur ir kada geriausia naudoti jas sėkmingai ir pasiekti maksimalų našumą. Mums pasisekė, kad facebook nepagailėjo laiko ir sukūrė daug vertingo turinio, tiems, kas nori pagerinti savo facebook reklamų būklę. Čia gausite visus atsakymus į rūpimus klausimus, o taip pat galėsite bendrauti su kitais marketingo specialistais.

 

Facebook verslo puslapis

Šis puslapis yra ko gero mažiausiai žinomas vartotojams, tačiau čia galite gauti itin naudingos informacijos apie tai, kaip facebook paversti vertingu verslo įrankiu. Puslapyje taip pat rasite bazinę informaciją, kaip susikurti įmonės paskyrą, bendravimo su klientais etiketo pamokėles ir kaip greitai bei lengvai padidinti auditoriją.

 

Facebook studija

Tai ko gero pati geriausia vieta, kurią gali rasti marketingo specialistai facebook erdvėje. Čia galite rasti pačias įdomiausias, originaliausias ir labiausiai pasisekusias facebook reklamines kampanijas, apžvelgti jų laimėtojų pasiekimus bei kitus įdomius dalykus, kurie gali paskatinti ir jūsų kūrybingumą.

 

Facebook studio edge

Tai naujausias facebook puslapis, orientuotas į facebook reklamines kampanijas. Tai galimybė kurti facebook kampanijas tiesiog namuose, nes čia galite išmėginti jų kūrimą žingsnis po žingsnio, taip išvengiant visų įmanomų ir dažniausiai pasitaikančių klaidų. Galite mėginti beta versiją jau dabar.

 

Viskas jūsų rankose

Mes tikimės, jog šie patarimai jums padės ir palengvins facebook reklaminių kampanijų darbą ir užduočių sprendimą, o prisijungę prie išvardintų puslapių ne tik nieko nesumokėsite, tačiau, atvirkščiai – gausite naudingų patarimų, galėsite dalintis savo patirtimi ir tobulėti kiekvieną dieną.