twitter

Twitteris pristato naują internetinio video marketingo funkciją!

Vine – tai naujas būdas išreikšti save, savo akimirkos žavesį ir dalintis įspūdžiais, nes tai dabar galite daryti pasinaudodami panašiais į GIF vaizdeliais, kurie leidžiami jau ir Twitter platformoje, o taip pat greitu metu atkeliaus ir į kito soc tinklo, Facebook, namus. Kas tai yra? Tai yra 6 sekundes trunkantys vaizdeliai, kuriais jau spėjo pasinaudoti ne tik įprastiniai vartotojai, tačiau ir socialinėje medijoje gyvenantys internetinio marketingo specialistai! Štai kaletas patarimų, kaip pasinaudoti šia naujaja programa ir Jums, jei norite pasinaudoti ja, kaip reklamine funkcija!

Visų pirma, tiesiog neįmanoma nepastebėti tokio dalyko, kaip terpės, socialinei medijai pasinaudoti tokiu nauju būdu pasiekti socialinių tinklų vartotojus – juk tai paveikslėlis, tačiau judantis, todėl jame galima pateikti kur kas daugiau turinio ir būti dar labiau pastebėtu!

Įvairūs tyrimai rodo, jog net dvidešimt procentų vartotojų, jūsų video išjungs jau po dešimties sekundžių, taigi youtube gyvenantys prekiniai ženklai, ko gero, suskubs pasinaudoti nauja galimybe pasinaudoti tomis gyvybiškai svarbiomis šešiomis sekundėmis, užkariauti jūsų širdis ir pinigines, žinoma.

O dabar, keletas pasiūlymų, kaip galėtumėte pasinaudoti Vine app‘su ir Jūs!

  • Trumpi ir dėmesį patraukiantys prekės ar produkto „sneak peak‘ai“.
  • Juokingi ir virusu galintys tapti, Jūsų prekinį ženklą atspindintys video.
  • Demo versijos.
  • Greitai judantys vaizdeliai veiksme, patraukiantys akį jau pačią pirmąją akimirką.
  • Trumpi vaizdeliai, kas vyksta Jūsų ofise, kūrybos proceso metu.
  • Trumpos apžvalgos.
  • Trumpos tiesioginės trancliacijos iš tam tikro renginio!

Taigi, ar tai iššūkis tokiam interneto gigantui, kaip youtube? Kas pirmieji pasinaudos šia programėle Lietuvoje?