kalendorius

Visos reklamos agentūros vienoje vietoje – paroda Reklama’2013

Ar žinote, kokio renginio labiausiai laukia didžiausios reklamos agentūros? Jos laukia tarptautinės reklamos parodos Reklama‘2013, nes būtent čia suvažiuos geriausi reklamų kūrėjai, kurie dalinsis savo žiniomis apie įvairias reklamų strategijas, pristatys naujas idėjas, keisis kontaktais.

Šių metų rugsėjo 24-27 dienomis Maskva suburs aukščiausio lygio reklamuotojus į vieną vietą.

 

Kuo ypatingas šis renginys?

  • Parodos mastas. Reklama’2013 yra didžiausia Rusijoje ir NVS šalyse rengiama tarptautinė paroda, skirta reklamos pramonei. Ši paroda vyksta kasmet jau dvidešimt metų tam, kad toliau būtų vystomas reklamos verslas, kad būtų pateikta kuo daugiau inovatyvių reklamos sprendimų ir paslaugų.
  • Komercinis efektyvumas. 70 procentų parodos dalyvių kasmet dalinasi gerais savo dalyvavimo parodoje įspūdžiais.
  • Lankytojų įvairovė. Parodos Reklama’2013 lankytojų skaičius kasmet yra apie 17 tūkst. žmonių. 91 proc. iš jų yra tikri reklamos profesionalai. Daugiau nei 50 proc. lankytojų atvyksta iš įvairių Rusijos regionų (aštuonių Rusijos Federacijos federalinių apygardų), NVS ir Baltijos šalių ir 10 proc. lankytojų atvyksta iš kitų šalių. Didžioji dalis yra savo kompanijų vadovai.
  • Reklama‘2013 vykdo kampaniją, siekdma, kad tiek šalies, tiek užsienio reklamos agentūros būtų informuoti apie šį metų įvykį. Parodos iniciatoriai siekia suburti tiek spausdintos reklaminės medžaigos, tiek lauko reklamos, tiek internetinės reklamos specialistus į vieną vietą ir skatinti tarp jų partnerystę, kurti asociacijas ir t.t.
  • Oficialus parodos auditas. Visi parodos rezultatai ir pasiekimai yra audituojami. Šis renginys didžiuojasi UFI – Pasaulinės parodos industrijos asociacijos logotipu ir RUEF – Rusijos Sąjungos mugių ir parodų logotipu. Renginį globoja Rusijos prekybos ir pramonės rūmai bei Maskvos miesto savivaldybė.
  • Aukšto lygio organizacija. Dalyviams ir lankytojasm siūloma prisidėti prie renginio ruošimo, dalyvauti nemokamuose seminaruose su įžymiais reklamos specialistais. Renginio organizatoriai gali pasigirti ilgamete patirtimi organizuojant tarptautines parodas.
  • Vieta. Reklama‘2013 vyks Expocentro komplekse, įsikūrusiame pačiame Maskvos centre.

Kaip rodo praeitų metų patiris, tarptautinės reklamos agentūros domisi sparčiai augančia reklamos rinka Rusijoje. Todėl Rusija yra suinteresuota pritraukti kuo daugiau dalyvių iš viso pasaulio. Reklamos agentūros skatina nuolat skatina verslininkus domėtis reklama internete, kurti viešųjų ryšių kampanijas, skatinti prekės ženklo žinomumą, skelbti apie save įvairiose žiniasklaidos priemonėse, nuolat stebėti rinką ir atlikti jos tyrimus, nebijoti rizikuoti priimant naujus, dar neišbandytus sprendimus.

Galbūt šiais metais ir Jūs dalyvausite ten, kur renkasi stipriausios pasaulio reklamos agentūros ir kūrybiškiausi žmonės.